Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Turniej Piłki Siatkowej z okazji Święta Niepodległości- Dębno

Utworzono dnia 27.11.2018

Dnia 24.11.2018r. reprezentacja Gminy Kozielice w piłce siatkowej uczestniczyła w Turnieju Piłki Siatkowej z okazji Święta Niepodległości, w którym udział wzięło 6 drużyn: Rzepin, Dębno, Pyrzyce, Gmina Kozielice, Słońsk oraz Słubice. System rozgrywek przedstawiał się następująco:

3.Słubice

W grupie A wszystkie mecze z wynikami 2:0 wygrała nasza drużyna, która trafiła do meczu finałowego o 1 miejsce w turnieju.

W grupie B najlepsza okazała się drużyna z Pyrzyc która z niewielkimi problemami jednak wygrała wszystkie mecze w fazie grupowej i walczyła z nami o 1 miejsce.

Mecz ten był bardzo zacięty, 1 set to zdecydowana przewaga drużyny z Pyrzyc. W 2 secie nasza drużyna odzyskała siły i wygrała tą partie. Tire break, to dopiero była walka, początek bardzo zacięty, punkt za punkt. Niestety w pewnym momencie coś u nas nie zagrało i Pyrzyce wygrało ten mecz wynikiem 2:1.